Najvyšší magus Slovanstva v Bratislave 26. až 28.10. 2018

"Živa je zdroj ŽIVOTA. Základom slova Živa je ŽIVOT, zdroj prírody, všetkého, čo existuje. V každom z nás je táto energia od prvopočiatku. Napr. keď máme aj menší úraz, neváhame a intuitívne položme našu ruku na miesto bolesti a necháme ju tam. Toto je najvýraznejší príklad našej pôvodnej múdrosti, nášho vedomia, ktorý vychádza z nášho vnútorného potenciálu ako súčasť jednotného poznania. Z hľadiska fyziky smerujeme našu pozornosť a liečivú energiu do oblasti, kde sa narušila harmónia. Zdroje na zotavenie máme od samého počiatku, ale nie je otvorený na viac ako 5-10% primárnej energie. Zasvätenie (naladenie) do liečivého kanála živy, rozširuje v nás kanál na prenos optimálneho množstva energie - dostávame prístup k chýbajúcim 90-100%. Zvýšenie sily a výkon prietoku nám umožňuje dosiahnuť skutočne magické výsledky v celiteľstve /liečení.

Technika Živa je absolútne bezpečná a je vedecky vysvetleným fenoménom. Tak ako kyslík je prítomný v prírode a naše telo je ho schopné absorbovať , tak máme schopnosť absorbovať životnú energiu vesmíru. Život v toku energie živy nie je niečo nadprirodzené. Táto radosť je k dispozícii každému človeku, ktorý sa to chce naučiť a vyladiť. Pri interakcii so zdrojom stačí len náš dobrý úmysel uzdraviť a Živa tým najvhodnejším správnym spôsobom začne samostatne celiť (zoceľovať) zdravie, situáciu atď. Dokonca ani položenie ruky nie je dôležité. Živa je prítomná vždy, všade a vo všetkom, ale neuvedomíme si to pokiaľ nenadviažeme s ňou spojenie. Na to, aby sme sa mohli spojiť s Duchom Živy je potrebná istá príprava, ktorá dovoľuje človeku uchopiť a nasmerovať tok energie správnym smerom. Skutočný majster Živy pôsobí ako „kamerton“ (druh "ladiacej vidlice"), ktorý vyladí čary (čakry) študenta podobne ako ladič hudobných nástrojov. Po nastavení Živa "prúdi" nezávisle a s maximálnou pre vás prijateľnou, vhodnou energiou. Po iniciácii je cítiť prúd energie v strede dlaní ako teplo, vlnové vibrácie, popichávanie, zimomriavky alebo brnenie."

Verím, že zážitok s Majstrom Živy Vladimírom Kurovskim si nenecháte ujsť, ešte máme pár voľných miest, v prípade záujmu píšte na lotuscentrumstaremesto@gmail.com

Cena kurzu: 250 eur na osobu

prednáška v piatok od 18.00 do 20.30

workshop so a ne od 10.00 do 18.00

 😍♥️

Akcia na FB:https://www.facebook.com/events/1851392084981316/