Najvyšší volch Slovanstva znova v Bratislave 4. a 5.5. 2019

2.dňový, víkendový kurz Vladimíra Kurovského, patriarchaslovanskej védskej viery a rodinného ohňa 

Akcia na Fb: https://www.facebook.com/events/231987964392346/

 

 

"Živa je zdroj ŽIVOTA. Základom slova Živa je ŽIVOT, zdroj prírody, všetkého, čo existuje. V každom z nás je táto energia od prvopočiatku. Napr. keď máme aj menší úraz, neváhame a intuitívne položme našu ruku na miesto bolesti a necháme ju tam. Toto je najvýraznejší príklad našej pôvodnej múdrosti, nášho vedomia, ktorý vychádza z nášho vnútorného potenciálu ako súčasť jednotného poznania. Z hľadiska fyziky smerujeme našu pozornosť a liečivú energiu do oblasti, kde sa narušila harmónia. Zdroje na zotavenie máme od samého počiatku, ale nie je otvorený na viac ako 5-10% primárnej energie. Zasvätenie (naladenie) do liečivého kanála živy, rozširuje v nás kanál na prenos optimálneho množstva energie - dostávame prístup k chýbajúcim 90-100%. Zvýšenie sily a výkon prietoku nám umožňuje dosiahnuť skutočne magické výsledky v celiteľstve /liečení.

Technika Živa je absolútne bezpečná a je vedecky vysvetleným fenoménom. Tak ako kyslík je prítomný v prírode a naše telo je ho schopné absorbovať , tak máme schopnosť absorbovať životnú energiu vesmíru. Život v toku energie živy nie je niečo nadprirodzené. Táto radosť je k dispozícii každému človeku, ktorý sa to chce naučiť a vyladiť. Pri interakcii so zdrojom stačí len náš dobrý úmysel uzdraviť a Živa tým najvhodnejším správnym spôsobom začne samostatne celiť (zoceľovať) zdravie, situáciu atď. Dokonca ani položenie ruky nie je dôležité. Živa je prítomná vždy, všade a vo všetkom, ale neuvedomíme si to pokiaľ nenadviažeme s ňou spojenie. Na to, aby sme sa mohli spojiť s Duchom Živy je potrebná istá príprava, ktorá dovoľuje človeku uchopiť a nasmerovať tok energie správnym smerom. Skutočný majster Živy pôsobí ako „kamerton“ (druh "ladiacej vidlice"), ktorý vyladí čary (čakry) študenta podobne ako ladič hudobných nástrojov. Po nastavení Živa "prúdi" nezávisle a s maximálnou pre vás prijateľnou, vhodnou energiou. Po iniciácii je cítiť prúd energie v strede dlaní ako teplo, vlnové vibrácie, popichávanie, zimomriavky alebo brnenie."

Verím, že zážitok s Majstrom Živy Vladimírom Kurovskim si nenecháte ujsť počas pripravovaného nového slovanského festivalu ŽIVA v Bratislave, plánovaného od 1. do 5. 5.2019, v prípade záujmu píšte na lotuscentrumstaremesto@gmail.com

Cena kurzu ŽIVA I : 250 eur na osobu, v cene je

prednáška 1.mája viď program festivalu

akcia na Fb:https://www.facebook.com/events/216388199303865/

 

 

 

 

 

Video s V.Kurovskim: https://www.youtube.com/watch?v=jlgpUTmFQVk&feature=share

 

 FESTIVAL ŹIVA NA SLOVENSKU

 akcia na Fb: https://www.facebook.com/events/216388199303865/