DOVOLENKA DO 23.6.😍🙏ĎAKUJEME

Klub majstrovského varenia jin jang v piatok 14.6. od 17.00 do 20.30

 
Varenie a jedenie od A po Z.
 
Našim cieľom je ukázať ľuďom skutočnú pravdu čo a ako správne variť a jesť podľa učenia našich predkov.
 
V tejto uponáhľanej dobe, keď ľudia nemajú čas na nič, rodiny a vzťahy sa rozpadajú, deti aj dospelí sú otrokmi mobilov, tabletov, počítačov a televízie. V dobe, v ktorej ľudia ani len netušia prečo sú chorí, unavení, neplodní a nervózni vrátane detí, ktoré sa už choré rodia. Radi by sme všetkým, ktorí budú mať záujem, ukázali tajomstvo o kvalitnejšom živote.
Tajomstvo spočíva v kvalite a spôsobe varenia podľa starých techník a princípov alchýmie našich predkov. Kuchyňa bola kedysi chrám a žena v ňom. Žena v rodine vedela čo a ako má variť, aby jej rodina bola zdravá a plná sily. Žena pripravovala a varila jedlo s láskou pretože vedela, že jej nálady a emócie sa prenesú do jedla. Radi privítame aj mužov.
 
Kurz varenia saq skladá z prednášky a praktického varenia bude v piatok 14.6. 2019  od 17.00 do 20.30 v budove ŽIVA centra,
Mlynské Nivy 34
Cena 27 eur vrátane večere
 
Nutná registrácia do 10.6. 🙏♥️😄 na
 
 
 

               KLUB MAJSTROVSKÉHO VARENIA – Papaníčko Jin - Jang

Začneme z ostra a pravdivo. Je čas na pravdu o strave a správnom jedení.

Naša ponuka pre vás:

Od utorka do piatku pre vás radi a s láskou pripravíme chutný a zdraviu prospešný obed, ktorý zasýti  a je pre vás to najlepšie, čo si môžete dopriať. Ľudské telo je dokonalý organizmus a funguje len vtedy, keď dostane to, čo potrebuje.

Tak ako do auta nesypete piesok miesto benzínu, prečo do seba hádžete jedlo, ktoré spôsobuje zdravotné problémy.

     

Náš príbeh - začiatok:

Sme ľudia, ktorí na vlastnej skúsenosti zistili, čo je nevedomosť a čo môže pre človeka znamenať jeho vlastná vedomosť, ktorú zároveň ignoruje.

Aj Vy patríte medzi ľudí, ktorí si myslia, že keď si dáte čerstvý, surový šalát, pijete dostatok vody, mlieka, jete mliečne výrobky a celozrnné potraviny, tak budete zdraví? Opak je však pravdou. Ani netušíte, ako si ubližujete.

Mať plné brucho neznamená byť najedený a zdravý.

Ľudia však začali vymýšľať a vymysleli súčasný svet vrátane novodobých potravín za účelom vládnuť. Ten, kto chce vládnuť, potrebuje ovládať iných a to sa dá iba cez choroby. Nie je možné ovládať zdravého a normálne uvažujúceho človeka. Kvalita stravy totiž vo veľkej miere ovplyvňuje myseľ dospelých ľudí aj detí.

                        

  Ak Vám na sebe záleží, čítajte ďalej, ak nie, darujte tento letáčik človeku, ktorý by bol rád zdravý a rád by žil.

Rozhodli ste sa čítať ďalej? Poďme na to.                                                                                                                       

Kedysi,  v dávnych dobách bola kuchyňa  miestom, kde žena - matka varila skutočné jedlo, ktoré  zasýtilo a udržovalo celú jej rodinu v plnom zdraví . Civilizačné choroby neexistovali. Kuchyňa bola zároveň prvou prírodnou lekárňou a doslova sa považovala za chrám domu. Aj keď ľudia mali oveľa menej potravín ako máme v dnešnej dobe, no veľmi dobre vedeli, ktorú potravinu treba uvariť a ako, aby ich v lete chladila a v zime hriala. Ľudia si vážili zrno, ako hlavnú zložku dennej stravy a vedeli prečo. Celé varenie je vlastne umenie aby bol človek zdravý, plný sily a žil čo najdlhšie v láske, priateľstve a mieri. Takto mal svet fungovať!!!    

 

Počas tehotenstva  ženy sa  pri nesprávnom stravovaní  škodlivými  potravinami  poškodí  DNA čo má za následok,  

že sa v dnešnej dobe rodia už choré deti s alergiami, oslabenou imunitou, leukémiou, hyperaktivitou  a rôznymi poruchami. Ľudia trpia bolesťami hlavy, migrénami, astmou, cukrovkou, inkontinenciou, únavou, prechladnutiami, zápalmi priedušiek a pľúc, chorobami dutín,  štítnej žľazy, neplodnosťou, anémiou, nádorovými ochoreniami, lebo netušia čo jedia a ani čo je za tým.

 

V dnešnej dobe nikto nie je zdravý a je len otázka času, kedy choroba  prepukne a zastaví vás. Niektoré choroby nebolia, takže pozor na klam, ktorý žijete v presvedčení, že ste zdravý. Potraviny, nápoje, oblečenie, vzduch, voda, hračky, plasty, vo všetkom je chémia, ktorá sa dostáva do tela a poškodzuje naše telo. Aj keď sa cítite, že ste fit a prehlásite o sebe, že ste zdravý, tak hazardujete so svojim vlastným zdravím a životom, čo znamená, že sa nemáte radi. Prečo sa nemáte radi? Verím tomu, že mnohí neviete odpoveď.   

                                                                                                             Dnešná  uponáhľaná  doba nie je náhoda, je to cieľ a ťahá dolu  tých, čo sa nechajú  lebo  nepoznajú  iné  možnosti.

Tak ako sa dá dobré pokaziť, dá sa aj zlé opraviť.    Je na každom  čo si vyberie, akú  kvalitu života chce a bude žiť.

                                                                                                                                                                                 

Náš príbeh - koniec:

Naše vlastné zdravotné poškodenia  spôsobené  zlým  stravovaním a skúsenosti s liekmi, ktoré nikdy nevyliečia iba potláčajú ochorenia, robia ľudí trvale závislými a dostávajú  ľudí  do stavu bezmocnosti  nad svojim vlastným životom, nás viedli k tomu, že sme založili: KLUB  MAJSTROVSKÉHO  VARENIA , ktorého  cieľom je vzdelávať  ľudí o správnom stravovaní a jedení  podľa starého učenia, našich predkov, ktoré sa darilo úspešne skrývať pred ľudstvom celé stáročia. Pravda skôr či neskôr výjde najavo. My sme sa vám rozhodli tajomstvo o skutočnom  zdraví  a šťastnom živote odhaliť. Nútiť vás však nemôžeme. Rozhodnúť sa musíte sami.

                                                                                           

Poriadame:

-prednášky a poradenstvo  v našich priestoroch a radi prídeme aj k vám – špičkový lektori

-kurzy  spojené s názornou ukážkou varenia a ochutnávkami – Čo si navaríme, to si aj zjeme 

Našim cieľom je naučiť vás  správne navariť aj pre vašich najbližších, ktorých milujete a boli by ste radi, keby boli zdravý.  Nemáte čas variť? Nevadí. Navaríme za vás.Používame veľmi kvalitné suroviny aj od domácich výrobcov.  Ponúkame dovoz stravy aj osobný odber .  

Viac  informácií a kontakt na: http://www.lotuscentrum.com/433610998 alebo

https://www.facebook.com/Papan%C3%AD%C4%8Dko-jin-jang-299780504020442/?ref=settings

Obed dodávame v sklenených nádobách s bambusovým krytom. Sme za zdravé životné prostredie a snažíme sa výberom nádob na prepravu stravy úplne vyradiť plastové a iné škodlivé obaly, ktoré teplom do jedla  uvoľňujú škodlivé látky a tým vytvárajú JED-lo.  Minimalizujeme odpad.

V ponuke máme aj vlastnoručne vyrobené produkty.