Pre pracovníkov svetla a duchovne hľadajúcich a meditujúcich, čakry Novej doby

Nová škola svetla  s Darinkou Mareia - v stredu 27.6. 2018

od do 18.00 - kurz pre začiatočníkov 🙂 cena 15 eur

Praktikovanie posvätnej geometrie, prostredníctvom svetelných krištálov, nové vzdelávacie pre pracovníkov svetla a duchovne hľadajúcich a meditujúcich

povedie Darinka MAREIA, je autorkou svetelných krištálov prinášajúcich vysoké, duchovné energie na planétu. 

Nutná registrácia na lotuscentrumstaremesto@gmail.com

 

Akcia na FB:

https://www.facebook.com/events/1648811141822430/

 

                              ❤

Milí priatelia, pracovníci svetla, milovníci svetelných bytostí, duchovne hľadajúci,

mám tú česť vám oznámiť, že Slovensko stojí v čele svetelnej obrody na Zemi a v rámci Európskeho kontinentu zohráva významnú úlohu pri ukotvovaní vysokých nových energií a následnej výuky, duchovného vzdelávania. Dovoľujem si vás oboznámiť, že v súvislosti s týmto začína v Bratislave pôsobiť NOVÁ ŠKOLA SVETLA , ktorej zakladatelky priamo "sťahujú" nové frekvencie, kódy a informácie, aby ich ďalej odovzdávali širokej verejnosti.

Vďaka tomu začne aktívne vzdelávanie pre tých, ktorí sa cítia už zobudení a pripravení pomáhať Matke Zemi a ľuďom v tejto dôležitej dobe zmien a transformácie. Je na čase, aby každá ľudská duša si spomenula na svoj životný plán, prečo sem prišla a začala vykonávať svoje poslanie, ak tak doteraz neurobila a si nespomenula. Vysoké kozmické energie pripravovali ľudstvo na túto chvíľu intenzívne posledných 13 rokov a rok 2017 je aktívnym rokom vzostupu a začiatku Novej doby svetla.

Všetci tí, ktorí už žijete a cítite tieto zmeny, ale aj tí, ktorých vaša Duša žiada zmenu a zistenie svojej identity, srdečne vás pozývame do LOTUS centra, ktoré nie náhodou sa stalo centrom nášho nového duchovného vzdelávania.

Stretnete tu svoje blízke a podobne vibrujúce duše. Budete mať možnosť podielať sa na Novej kozmickej výuke a pomoci, ktorá je nesmierne rýchla a spoľahlivá a ide cez Kristovo vedomie a zbor vysokých svetelných Majstrov a učiteľov.

Slovensko a Európa sa potrebuje definitívne prebrať z duchovného spánku a väčšina tu prítomných starých duší ukončiť karmický kolotoč. Je tu veľa učiteľov a neprebudených Majstrov, voláme vás pracovníci svetla, prebudené aj neprebudené duše začína sa úplne nová kozmická éra ! Naše telá, duše a múdry Duch už nechce žiť v uväznení starého Matrixu!

 

ČO VÁS ČAKÁ? 

Nové energie v novom veku prúdiace zo skutočnosti do našej reality.  

Práca s Kryštálmi skutočnosti, ako základných nástrojov a nosičov týchto nových frekvencií.

Základné informácie o podstate a forme využívania v praktickom živote v rôznych oblastiach ( práca, zdravie, kariéra, vzťahy ....).

Uzemňovanie na všetkých úrovniach,  ochrana a očista.

Stretávať sa budeme jeden krát mesačne, 

trvanie : cca 1hod. pre začiatočníkov a 90 min pre pokročilých

Potrebné je priniesť si pero a  blok na poznámky.

S láskou Avenalis Heart a Darinka Mareia

Uzemnenie-1.čakra