srdečná pozvánka

 

Milí priatelia,

Anjelské narodeniny ANJELSKEJ šKOLY sa blížia, a preto by som vás požiadala o potvrdenie vášho záujmu a rezerváciu miesta, vopred vám ďakujem a teším sa na vás 😄 AVENALIS

Miesto: CENTRUM Radosť, Lýcejná 4 Bratislava Staré mesto
Hodina od 17.00 do 21.00, ANJELSKý PRíSPEVOK 10 eur, platí sa na mieste

Program: 
17.00 - 18.00 Anjelský kruh lásky - zdieľanie
18.00 - 19.00 uzemnenie, meditácia s Matkou Zem, navibrovanie na aktuálne frekvencie
19.00 - 20.00 meditácia svetla s hosťom Mariou Angel
20.00 - 21.00 odovzdanie anjelských darčekov, anjelská torta a anjelská zábava 😍🙏

Priniesť si treba biele oblečenie, malý anjelský darček pre priateľa, príspevok na občerstvenie /čokolvek/

Vstup pre členov, absolventov Anjelskej školy, aj nových záujemcov !!!

AKCIA NA FB:

https://www.facebook.com/events/383125292307972

POZVáNKA NA YOUTUBE:

https://www.youtube.com/watch?v=E00q0fnQbe8&fbclid=IwAR2vU4h0scsP-fMwiHGenAIPozRCPIh5jsSMvzi-xA8r757-jM15Ih_t50A

oslávte s nami 11.narodeniny ANJELSKEJ ŠKOLY v Bratislave

Milí milovníci anjelov, archanjelov,

pred 11. rokmi vznikla v roku 2008 v Bratislave ANJELSKÁ ŠKOLA, kde sa pravidelne odvtedy stretávajú ľudia s otvoreným srdcom a mysľou. Prešli ňou za tie roky stovky účastníkov a podaktorí vytrvali dodnes.

Na tejto stránke sa dozviete nielen o aktivitách Anjelskej meditačnej školy, ale aj o anjelskych bytostiach, ako sa dá s nimi komunikovať, ale aj o možnostiach spoločného oddychu v prírode na anjelskych dovolenkách, či o zaujívavostiach medzi nebom a zemou.

Táto planéta je plná možností a prekvapení, máme tu veľa spoločníkov, pomocníkov najmä v tejto dôležitej dobe vzostupu ľudského vedomia! Nie sme na všetko sami ako si niekedy myslíme...naši anjeli strážni sú neustále pri nás, snažia sa nám radiť, svetelní majstri nás vedú v našom spirituálnom vzdelávaní a my s nimi môžeme a vieme komunikovať. 

Pridajte sa medzi nás so svojou skúsenousťou, či názorom, a nevadí, keď nemáte žiadne skúsenosti, naučíme vás komunikovať s neviditeľným svetom, ale aj všetko o našom svetelnom tele, našich vyšších schopnostiach.

Pridajte sa k nám a oslávte s nami 11. augusta 11.narodeniny ANJELSKEJ ŠKOLY a pridajte sa ku spoločným anjelským oslavám a zaujímavému programu! 

 

❤❤❤

 

NEDEľA 11. 8. od 17.00 do 20.00

 

11.tka prináša nový začiatok pre Anjelskú školu v Bratislave....je to 11.rok čo pôsobí na Slovensku a kruh milovníkov a záujemcov o anjelov sa vzdeláva a stretáva....bude tomu tak aj tento august...oslávime 11.narodeniny Anjelskej školy.....teším sa na hojnú účasť absolventov, študentov aj nových záujemcov.....a chýbať nebudú aj anjelské prekvapenia, meditácia a anjelské dobroty.....hosťom narodením bude bylinkárka, liečitelka a anjelská terapeutka MARY ANGEL

 

Doporučené oblečenie : biele, anjelský príspevok 10 eur

 

😀🙏❤

 

Potrebná registrácia na avenalis11@gmail.com

 

alebo lotuscentrumstaremesto@gmail.com