4. Anjelský Festival Heart

10.narodeniny ANJELSKEJ ŠKOLY
Dňa 10. – 11. 8. 2018 v Bratislave
v LOTUS centre, Sládkovičova 7

Milí priatelia, absolventi, študenti Anjelskej školy,

srdečne vás pozývam na veľkú anjelskú oslavu pri príležitosti 10.výročia založenia Anjelskej školy v Bratislave. Verím, že si nájdete čas stretnúť celú Anjelskú rodinu, pokochať sa nad anjelským umením a zrelaxovať v nových priestoroch Lotus centra. Požiadala by som vás aby ste čo najskôr potvrdili svoju účasť, aby som vedela zabezpečiť priestor. 
Teším sa na vás, s anjelským pozdravom

Avenalis Heart

„Otvor svoje srdce a anjel k Tebe príde, priletí na vlnách lásky a
objíma ťa svojimi krídlami....“

 

 

Program v piatok 10.8. 2018 v LOTUS centre, Sládkovičova 7: 


17.00 – 18.00 Zahájenie festivalu hosťom z ČR, známou anjelskou mandalistkou Iris Lenochovou, Anjelské Mandaly, výstava
18.00 – 19.00 Anjelská meditácia s Iris Lenochovou
19.00 – 21.00 oslava 10.výročia Anjelskej školy, stretnutie študentov, absolventov a hostí Anjelskej školy s milovníkmi anjelov, zdieľanie skúseností a zážitkov s anjelmi, anjelská tombola, anjelská meditácia s Avenalis trochu inak ako ju poznáte......

Vstupné: 10 eur, nutná registrácia na avenalis11@gmail.com

 počet miest je obmedzený!

Program v sobotu 11.8. 2018:
LOTUS centrum, Sládkovičova 7

ANJELSKÁ ŠKOLA pre verejnosť,  
vstupné dobrovoľné

11.00 – 12.30 zahájenie stretnutia s Avenalis Heart, pár slov z histórie Anjelskej školy v Bratislave pri príležitosti 10.narodenín ANJELSKEJ ŚKOLY V BRATISLAVE, stretnutie študentov a absolventov Anjelskej školy s milovníkmi anjelov, meditácia srdca s Avenalis

12.30 – 14.00 privítanie hosťa z Českej republiky, známej mandalistky Iris LENOCHOVEJ, Kráľovna anjelských sŕdc - meditácia a výstava anjelských mandál 😇 😍 😃

14.30- 16.00 Veronika Šibaliková - "Anjeli prinášajúci mier a bezpodmienečnú lásku"-meditácia a výstava anjelských obrazov 😃 😇 😍 
Spojenie božských bytostí a ľudstva je ten najstarší vzťah. Harmónia sa dokonale precíti v srdci človeka a táto jemnosť sa prejaví v jedinci ako súcit, láska a jednota s rodinou, priateľmi, kolegami. V tebe je sila, esencia božstva a anjelských bytostí, ktorá sa šíri na celé ľudstvo, planetu Zem a celý vesmír. Keď toto prepojenie precítime v sebe, začnú sa v našom živote diať zázraky, sme otvorení záplave božskej milosti.

16.00 - 17.30 Avenalis Heart, Anjelská škola, Život vo svetle môjho anjela, čítanie z knihy, Meditácia s anjelom strážnym, Ako sa volám môj anjel strážny?

17.30 – 18.30 vylosovanie anjelských darčekov pre návštevníkov, milovníkov anjelov, záverečný anjelský kruh lásky ♥️ 😃 🔔
Podujatie bude spojené s výstavou a predajom anjelských obrazov, mandál, kníh, suvenýrov.

Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť program. O zmenách budeme včas informovať.

Miesta v LOTUS centre si treba rezervovať vopred, počet miest je obmedzený!!

www.anjelske.estranky.sk
www.lotuscentrum.com
www.facebook.com/Avenalis Sherin Heart/Anjelska skola
www.youtube.com/Avenalis

 

ANJELSKE.ESTRANKY.SK
 
pre všetkých milovníkov anjelov, archanjelov a bytostí medzi nebom a zemou

 

 

oslávte s nami 10.narodeniny ANJELSKEJ ŠKOLY v Bratislave

Milí milovníci anjelov, archanjelov,

pred 10 rokmi vznikla v roku 2008 v Bratislave ANJELSKÁ ŠKOLA, kde sa pravidelne odvtedy stretávajú ľudia s otvoreným srdcom a mysľou. Prešli ňou za tie roky stovky účastníkov a podaktorí vytrvali dodnes.

Na tejto stránke sa dozviete nielen o aktivitách Anjelskej meditačnej školy, ale aj o anjelskych bytostiach, ako sa dá s nimi komunikovať, ale aj o možnostiach spoločného oddychu v prírode na anjelskych dovolenkách, či o zaujívavostiach medzi nebom a zemou.

Táto planéta je plná možností a prekvapení, máme tu veľa spoločníkov, pomocníkov najmä v tejto dôležitej dobe vzostupu ľudského vedomia! Nie sme na všetko sami ako si niekedy myslíme...naši anjeli strážni sú neustále pri nás, snažia sa nám radiť, svetelní majstri nás vedú v našom spirituálnom vzdelávaní a my s nimi môžeme a vieme komunikovať. 

Pridajte sa medzi nás so svojou skúsenousťou, či názorom, a nevadí, keď nemáte žiadne skúsenosti, naučíme vás komunikovať s neviditeľným svetom, ale aj všetko o našom svetelnom tele, našich vyšších schopnostiach.

Pridajte sa k nám a oslávte s nami 10. a 11. augusta 10.narodeniny ANJELSKEJ ŠKOLY a pridajte sa ku spoločným anjelským oslavám a zaujímavému programu!